"Pożegnanie to powitanie" majowa sesja Przestrzeni Autorefleksji

Zapraszam do Przestrzeni Autorefleksji w maju. W maju kończymy nasz cykl zainicjowany we wrześniu 2021. Wznowienie nastąpi we wrześniu 2022.  
Będziemy reflektować nad pożegnaniem.  

Majowa sesja jest BEZPŁATNA.

Przestrzeń to 60 minutowe spotkanie online w kilkuosobowej grupie. Pracujemy w parach lub w kręgu. Ja występuję w roli moderatorki sesji. Na każde nasze spotkanie proponuję inspirację czy zestaw pytań coachingowych.


Jak to działa?
1. Jako moderatorka prowadzę najpierw MEDYTACJĘ lub ćwiczenie aktywizujące przeżywanie. Następnie króciutko omawiam, jak możesz wykorzystać inspiracje na daną sesję.
2. Uczestnicy pracują nad swoją autorefleksją w parach na zasadzie Inquiry=Dociekania. Zadają sobie pytania i słuchają wzajemnie bez komentowania, dyskutowania, doradzania, przekonywania, etc. przez 30 minut (2x15 minut) w swoim "pokoju".
3. Na końcu zbieramy się w kręgu i możliwe jest dzielenie się refleksami, samopoczuciem na forum grupy. Ale nie ma żadnego przymusu.
Jest to przestrzeń wolności.
Każdy korzysta tak, jak chce i może, nie przeszkadzając innym. Nie jest to praca stricte pod kierownictwem superwizora, lecz po prostu c z a s    i    p r z e s t r z e ń   d l a    s i e b i e.


Zapisy do wtorku: agnieszka.kaseja@gmail.com lub priv message.
LINK do zoom wysyłam tuz przed sesją.

Zapraszam. Daj sobie tę godzinę.