Jesienna Grupa Superwizyjna - środy 17-20

Zapraszam coachów i mentorów do udziału w Jesiennej superwizji grupowej.
Grupa będzie liczyć maks. 6 osób. Skład jest niezmienny, czyli nie można dołączyć w trakcie. Pozwala to na bardziej wydajną pracę.

Grupa obejmuje 4 spotkania w środy w godz. 17-20 w terminach:
6.09.2023
11.10.
8.11.
6.12

Zapraszam jako akredytowana superwizorka, doświadczona MASTER coachka i mentorka z najwyższą akredytacją Master Practitioner EMCC EIA.
Wyróżniam się długim doświadczeniem i znajomością standardów branży coachingu i mentoringu. Jako pierwsza zdobyłam też wszystkie 3 akredytacje dostępne na rynku polskim: EMCC, ICF PCC i akredytację Izby Coachingu. Od lat prowadzę superwizję coachingu i mentoringu (750+h sesji superwizji) i wspieram zainteresowanych profesjonalizacją swojej praktyki. Wystawiam zaświadczenia dla ICF, EMCC i Izby Coachingu.

Co będziemy robić?
Będziemy prowadzić refleksyjny dialog z wykorzystaniem specyficznych narzędzi superwizyjnych. Tematem będzie Wasza praktyka. To, co stanowi w niej wyzwanie, ale także to, co przychodzi już bez trudu. Celem jest bycie lepszym coachem i mentorem oraz przyjemniejsza praca w duchu zdrowej wymiany z klientami.

Superwizja spełnia 3 główne funkcje:
*Wspiera nabywanie umiejętności
*Rozwija cię jako człowieka refleksyjnego
*Wzmacnia twoje zasoby i dobrostan. Jest Twoim BHP.

Kluczem do udanej sesji superwizji jest w opinii (mojej i innych specjalistów superwizji) bezpieczna atmosfera i intencja nauczenia się czegoś. O sobie i swojej praktyce. NIE jest to nadzór czy kontrola.

To bezpieczna przestrzeń do zastanowienia się nad sobą i swoją praktyka zawodową. Robią to psychoterapeuci, pracownicy socjalni. My - coachowie i mentorzy - też jesteśmy do tego wprost zobowiązani przez kodeksy etyczne naszej profesji oraz... przez zdrowy rozsądek.
Prowadzę takie grupy od kilku lat i ich uczestniczy chwalą sobie atmosferę, jakość i efektywność rozwojową tych spotkań.

Koszt za cały cykl 4 spotkań to 800 PLN plus 23% Vat od osoby na podstawie faktury.
Platforma ZOOM.

Zapisz się: agnieszka.kaseja@gmail.com
Zapraszam.
+48794377307